KONST / Litografier / Färglitografi 14278101
nr 1427 8101
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 104/360, komposition. Färglitografi, bildmått: 29x29, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:38:49
100 kr
200 kr
250 kr
350 kr